O nas

Otwarty w lipcu 2002 roku sklep wędkarski "SEZON" zaprasza wędkarzy do odwiedzin i zapoznania się z bogatą ofertą sprzętu wędkarskiego.


Przyjeliśmy zasadę - zadowolenie Klienta przede wszystkim, dlatego też staramy się fachowo dopomóc w wyborze odpowiedniego sprzętu i akcesoriów do każdej metody połowu.
Doradzamy również w zakresie technik połowów.

Klienci naszego sklepu mogą liczyć na atrakcyjne rabaty oraz niespodzianki.

Zdjęcie sklepu
Człowiek z rybą

Jesteśmy zespołem zapalonych wędkarzy. Swoją pasję przełożyliśmy w 2002 r. na otwarcie sklepu wędkarskiego i od tamtej pory działamy z powodzeniem na olsztyńskim rynku tworząc wokół siebie grupę zadowolonych klientów. Staramy się ciągle dla nich rozwijać pod względem handlowym i wędkarskim. Przez lata wypracowaliśmy sobie bazę dostawców oferujących sprzęt świetnej jakości oraz nienaganny serwis. Wprowadzamy również towary luźniej związane z wędkarstwem ale ściśle ukierunkowane na wypoczynek i rekreację na łonie natury.

Teraz postanowiliśmy zrobić to samo w internecie, naszą wiedzę i doświadczenie rynkowe zainwestować w sklep który dotrze do szerszego grona ludzi podzielających naszą wędkarską pasję. Nie zamierzamy spocząć na laurach, będziemy stale poszerzać naszą ofertę i poprawiać standardy pracy sklepów. I oczywiście jak zawsze będziemy się starali pomóc w tych trudnych wyborach potrzebnego Ci sprzętu.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.